• Vybavenosť odborných učební

• "Každú techniku oživí len duch."

Johann Wolfgang von Goethe

V našej škole dbáme na to, aby mali žiaci vytvorené vhodné podmienky na štúdium aj z hľadiska vybavenosti jednotlivých učební technikou. Každá trieda je vybavená laptopom a projektorom, škola má k dispozícii 5 interaktívnych tabúľ. Na hodinách aplikovanej informatiky, písomnej a elektronickej komunikácie a praktika z účtovníctva využívajú 3 odborné učebne vybavené  laptopmi. Okrem toho máme vytvorenú aj učebňu cvičnej firmy, ktorá simuluje kancelársky život vo firme.

Pre našich kuchárov, čašníkov sme na úseku odborného výcviku vybudovali cvičnú kuchyňu a jedáleň, outdoorovú kuchyňu, ktorú využívajú na grilovanie a pečenie. Kaderníci sa učia zručnostiam v kompletne vybavenom cvičnom kaderníckom salóne.

Ale ako hovorí Goethe: "Každú techniku ožíví len duch." - bez našich šikovných žiakov, učiteľov a majstrov by nám bola technika na nič.